Studio 4Four Strony WWW

Projekty Stron WWWProponujemy atrakcyjne pakiety usług z zakresu tworzenia stron internetowych. Dzięki temu każdy będzie mógł wybrać idealne rozwiązanie dla siebie, w zależności od zakładanych funkcji strony internetowej lub planowanego budżetu na ten cel. Jeśli jednak nie znajdziesz pakietu dla siebie, zapytaj o wycenę indywidualnego projektu a my dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb. Do projektów naszych stron wykorzystujemy najnowsze technologie i narzędzia stworzone do tego celu, niezależnie od typu pakietu wybranego przez klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą:

Tradycyjna strona WWW
W pełni funkcjonalna strona www wykonana przy użyciu najnowszych technik, zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania SEO w wyszukiwarkach na wybrane przez klienta słowa kluczowe.
Usługa obejmuje: projekt graficzny i wykonanie strony internetowej - składającej się ze strony głównej, 5 podstron, formularza kontaktowego, dynamicznej mapki dojazdowej, statycznego lub dynamicznego bannera reklamowego, elementów grafiki. W ramach usługi wizytówka platinum firmy / strony w katalogu www.katalog-pleszew.pl gratis.
Cena: 1 590 zł netto

 

Strona WWW z systemem CMS
W pełni funkcjonalna strona www,  zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania SEO w wyszukiwarkach na wybrane przez klienta słowa kluczowe, wykonana przy użyciu najnowszych technik wraz z systemem CMS umożliwiającym edycję i dodawanie nowych artykułów i podstron przez klienta we własnym zakresie.
Usługa obejmuje: projekt graficzny i wykonanie strony internetowej - składającej się ze strony głównej, do 5 podstron, formularza kontaktowego, dynamicznej mapki dojazdowej, pokazu slajdów, statycznego lub dynamicznego bannera reklamowego, elementów grafik. W ramach usługi wizytówka platinum firmy / strony w katalogu www.katalog-pleszew.pl gratis.
Cena: 1 990 zł netto

 

Strona WWW Flash®
W pełni dynamiczna strona wykonana w technologii Flash®. Stronę wykonujemy przy użyciu autorskiej techniki umożliwiającej jej skuteczne pozycjonowanie na wybrane przez klienta frazy kluczowe.
Usługa obejmuje projekt graficzny i wykonanie strony internetowej - składającej się ze strony głównej, 5 podstron, formularza kontaktowego, dynamicznej mapki dojazdowej, dynamicznego bannera reklamowego, dynamicznych elementów grafiki (fotografie i logo dostarczane przez klienta), pokazu slajdów oraz podkładu dźwiękowego . W ramach usługi wizytówka platinum firmy / strony w katalogu  www.katalog-pleszew.pl gratis.
Cena: 2 099 zł netto

 

Aktualizacja istniejącej strony WWW
Usługa obejmuje modernizację / retusz istniejącej strony www, aktualizację artykułów i grafiki, optymalizację kodu pod kątem pozycjonowania SEO, naniesienie poprawek i dodatków wg życzenia klienta. W ramach usługi umieszczenie plików strony na wybranym serwerze oraz wizytówka platinum firmy / strony w katalogu www.katalog-pleszew.pl gratis.
Cena: 417 zł netto

 
Gości OnLine
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Odsłon : 89531